Oda Ara

SAĞLIK KULÜBÜ

Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views
Great Views

TÜRK HAMAMI
8 kurnalı Türk Hamamında yaptıracağınız kese ve sabun masajı ile yenilenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Günün stresinden sauna keyfiyle kurtulmak isteyenlere sunulmuş bir hizmet. Dinlenme alanı ve şok duşla tamamlanmış saunamız 09:00-20:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

BUHAR ODASI
Sauna sonrasında girilen Buhar Odası vücudunuzu ve ruhunuzu tazeleyecek ve gerçek enerjinizi açığa çıkaracak...

SAUNA
Sauna, beden ve ruh sağlığı için mükemmel bir ortamda uyumlu bir sıcaklıkla toksinlerin atılması için tasarlanmış bu yer sağlık kulübünü kullananlar için vazgeçilmez bir keyiftir.

TEDAVİ & TERAPİ
Vücudunuzun stresten arınmasını sağlamak ve tedavi terapi için size sunulan masaj çeşitlerimizden birini seçerek kendinizi deneyimli personelin hizmetine bırakabilirsiniz.

KUAFÖR & BERBER
Sac kesimi, manikür, pedikür, saç yıkama servisi ve aklınıza gelebilecek her türlü kuaförlük hizmeti ve erkekler için saç kesimi sakal traşı gibi hizmetlerin verildiği bu yer Club Orka'nın bünyesinde siz değerli misafirlerin hizmetine sunulmuştur.

1994 yılında ilk yatırımı olan 4 yıldızlı Orka Club ile Turizm sektörüne giriş yapan Orka Oteller Grubu, misafirlerinde oluşan memnuniyet doğrultusunda artan talepleri karşılamak için yatırımlarını arttırarak, misafirlere villalarda ve apartlarda konaklama imkanı ve konaklayan misafirlere çeşitli hizmetlerin sunumu gibi bölgede farklı hizmet alanı oluşturmuştur.

İletişim Bilgileri

Designed by Karakedi Web Tasarım © 2016. All Rights Reserved.